Do pracy w Finlandii?

Oferujemy nieustannie możliwości pracy w Finlandii wykwalifikowanym i aktywnym pracownikom. Czy chcesz zostać jednym z nich?

Powiedz nam, jakiej pracy szukasz, my zajmiemy się resztą. Pomożemy Ci zatrudnić się w przedsiębiorstwie naszego Klienta. Służymy również pomocą w załatwianiu niezbędnych formalności w fińskich urzędach, przy założeniu konta w banku a także w poszukiwaniu zakwaterowania z pomocą tłumacza.

Rozwiązanie problemu braku pracowników

Ocenia się, że z upływem 2030 roku siła robocza w Finlandii zmniejszy się o 300 000 osób. Rynek pracy zasilany będzie przez mniejszą liczbę nowych pracowników, niż odchodzących na emeryturę. Rywalizacja o wykwalifikowanych pracowników wzrośnie. Nie ma pewności czy wszystkich potrzebnych fachowców znajdzie się na terenie Finlandii. Wielu naszych Klientów już to zrozumiało i być może szukają oni właśnie Ciebie.

Przeprowadzamy cały proces rekrutacji w imieniu Klienta

Po przyjęciu dokumentów aplikacyjnych zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną na miejscu, w kraju, w którym mieszka poszukujący pracy. Oferujemy również możliwość nagrania informacji o swoim doświadczeniu zawodowym za pomocą naszego nowoczesnego naszędzia rekrutacji w sieci: BaronaCV.  Na podstawie przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej zidentyfikujemy kompetencje zawodowe kandydata i jego dostosowanie się do oferowanego stanowiska. Możemy również w razie potrzeby poddać kandydata różnym testom, przygotowanym dla każdego zgodnie z profilem kwalifikacyjnym oferowanego stanowiska.

Ostatecznego wyboru pracownika dokonują nasi Klienci. Naszym zadaniem jest wprowadzenie w życie usługi relokacji, czyli działań w kierunku pomocy pracownikom w procesie przemieszczenia się do Finlandii, tak aby mogli szybko nauczyć się reguł życia zawodowego oraz możliwości spędzania czasu wolnego. W trakcie rozpoczęcia pobytu w Finlandii i wdrożenia do pracy w przedsiębiorstwie naszego Klienta, Barona oferuje pracownikom usługi tłumacza. Rekrutowani przez firmę Barona pracownicy nie płacą żadnych opłat za rekrutację lub relokację - te koszty ponoszą klienci Barony. Już na etapie sporządzania umowy o pracę ustalamy wszystkie reguły gry i działamy zawsze zgodnie z ustawami i rozporządzeniami.

Cały proces sprowadzania pracowników zza granicy przeprowadzamy profesjonalnie, wykorzystując dotychczasowe doświadczenie.

Autoryzowana agencja zatrudnienia wzbudza zaufanie

Firma Barona należy do Związku Agencji Zatrudnienia w Finlandii. Jako autoryzowany członek tego związku, zobowiązani jesteśmy do przestrzegania w naszych wszystkich działaniach przepisów prawa i zasad etyki biznesowej. Możesz zaufać, że  wypełnimy wszystkich obowiązki należące do pracodawcy i w swojej działalności przestrzegamy zasad obowiązujących fimy branży.